Wsparcie psychologiczne

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego, to jesteśmy do dyspozycji. Fundacja „Pod Wspólnym Dachem” – nasz stały partner projektu proponuje Ci dwie formy do wybrania:

GRUPA WSPARCIA – spotkania odbywające się raz/kilka razy w miesiącu. Bardzo często do złagodzenia bólu wystarczy rozmowa z osobą, która doskonale zrozumie nasz problem. Warto sięgnąć przede wszystkim do tej właśnie formy wsparcia. Odwagi. Uczestnictwo w spotkaniach grupy wsparcia jest bezpłatne.

Najbliższe spotkania grupy wsparcia odbędą się w siedzibie Fundacji „Pod Wspólnym Dachem” przy ul. Helenowskiej 3 w Pruszkowie (wspólne wejście do kancelarii parafialnej), w soboty – 16 października i 20 listopada 2021 r. o godz. 18:00.

Zapisy telefonicznie (697-218-088) lub e-mailowo (fundacja@podwspolnymdachem.org), lub na wydarzeniu facebookowym Fundacji: kliknij tutaj.

PORADA PSYCHOLOGICZNA – jeśli grupa wsparcia to za mało, aby złagodzić narastający ból, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej porady psychologicznej. Psycholog podpowie Ci, jakie powinny być Twoje kolejne kroki do tego, aby każdy dzień był coraz lepszy. (Udzielenie porady psychologicznej jest możliwe również w trakcie trwania epidemii. Jeśli ktoś z Państwa będzie miał potrzebę możliwe jest również spotkanie w wersji online). Pierwsza porada jest bezpłatna, następne są odpłatne.

Kontakt w sprawie grupy wsparcia lub poradnictwa psychologicznego:
tel. 697-218-088

Za przebieg spotkań grupy wsparcia oraz porad psychologicznych odpowiada psychotraumatolog Maria Walter-Kochel.